E-porady 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Umów się już dziś.

Zadzwoń: 512-430-201

KANCELARIA ADWOKACKA

adwokat Bartosz Dragon

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w związku z rosnącym zainteresowaniem nowoczesnymi, interaktywnymi rozwiązaniami w zakresie uzyskania pomocy prawnej drogą elektorniczną bez wychodzenia z domu, Kancelaria Adwokacka adw. Bartosza Dragon oferuje Państwu również pomoc prawną świadczoną przez Internet (niezależnie od możliwości osobistego kontaktu w siedzibie Kancelarii), która obejmuje możliwość:

 

  • udzielania porad prawnych

  • sporządzania pism procesowych

  • opracowywania opinii prawnych

  • przygotowywania projektów umów

 

Aby skorzystać z usługi e-porady należy wykonać następujące czynności:

 

 

Krok 1:

 

Klient w wiadomości e-mail skierowanej na adres bartosz.dragon@gmail.com, bądź korzystając z formularza kontaktowego, opisuje problem prawny, dołączając ewentualnie załączniki w postaci skanów dokumentów. Proszę o wskazywanie dokładnego i zwięzłego opisu stanu faktycznego oraz wskazanie pytania prawnego/problemu prawnego, którego rozwiązania Państwo oczekują, co pozwoli na przyspieszenie całej procedury.

 

 

 

Krok 2:

 

W przeciągu 48 h od wysłania Państwa wiadomości, po analizie przedstawionego zagadnienia, otrzymają Państwo z Kancelarii informację, o przewidywanym czasie realizacji zlecenia oraz kosztach uzyskania e-porady, wraz ze wskazaniem rachunku bankowego, na jaki należy uiścić opłatę za e-poradę. Mogą Państwo zostać poproszeni o podanie dodatkowych szczegółów dotyczących stanu faktycznego.

 

Wycena e-porady jest bezpłatna i jeżeli na tym etapie, nie zdecydują się Państwo na dalsze działanie, nie ponoszą Państwo jakichkolwiek opłat z tego tytułu. W przypadku akceptacji przez Państwa, czasu realizacji oraz kosztów e-porady, dokonują Państwo stosownej wpłaty, na wskazany w mailu rachunek bankowy. O dokonaniu wpłaty proszę poinformować również droga mailową.

 

 

 

Krok 3:

Od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym przystępuję do realizacji zlecenia w przewidzianym terminie.

Odpowiedź na pytanie/zagadnienie prawne zostanie przesłana na adres mailowy wskazany przez Państwa w formie elektronicznej. Na wyraźne życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania odpowiedzi również w formie pisemnej listem poleconym.

 

Klient korzystający z usługi e-porady wyraża zgodę na wszystkie postanowienia niniejszych zasad korzystania z usług e-porady.

 

Realizując usługę prawną przez Internet zapewniam odpowiednie zabezpieczenia systemu komputerowego mające służyć zachowaniu poufności przekazywanych informacji. Przekazane do kancelarii informacje objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione zgodnie z ustawą prawo o adwokaturze adwokat obowiązany jest zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzieleniem pomocy prawnej. Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej nie może być ograniczony w czasie. Adwokata nie można zwolnić od obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej, co do faktów, o których dowiedział się udzielając pomocy prawnej.

 

Przy świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązują postanowienia Kodeksu Etyki Adwokackiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat
Nazwisko / Firma
E-mail
Treść
Załącznik
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy: