O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokata Bartosza Dragon świadczy kompleksowe usługi prawne, skierowane zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

 

W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria zapewnia Państwu reprezentację przed sądami, urzędami, prokuraturą, w postępowaniu komorniczym oraz zawsze tam, gdzie oczekują Państwo fachowego doradztwa prawnego.

 

Oferowane usługi są wykonywane z troską o najwyższy poziom merytoryczny i w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. 

 

Standardem w pracy Kancelarii jest rzetelność, terminowość oraz merytoryczne podejście do przedstawionego problemu. Każdą ze spraw traktuję indywidualnie, zapewniając Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego. Zakres działalności Kancelarii obejmuje obszar całej Polski.

 

W ramach współpracy z Kancelarią istnieje możliwość zawarcia umowy o stałą obsługę prawną.

 

Wysokość honorarium jest ustalana podczas indywidualnych rozmów z Klientem, w zależności od rodzaju sprawy i nakładu pracy adwokata.

 

Wynagrodzenie za poprowadzenie całej sprawy zależy od stopnia zawiłości, a także przewidywanego nakładu pracy i czasu jej trwania. Każdorazowo sposób rozliczenia honorarium oraz jego wysokość ustalana jest z Klientem przed rozpoczęciem współpracy, tak aby klienci nie byli zaskakiwani nieoczekiwanymi wydatkami w toku prowadzonej sprawy.

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Umów się już dziś.

Zadzwoń: 512-430-201

KANCELARIA ADWOKACKA

adwokat Bartosz Dragon

 

O mnie

Adwokat Bartosz Dragon jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył aplikację adwokacką w Krakowie pod patronatem adw. Macieja Lisa, a następnie po zdaniu egzaminu adwokackiego, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

 

Praktykę oraz pracę zawodową rozpoczął jeszcze w trakcie studiów prawniczych, podejmując stałą współpracę z Kancelariami Adwokackimi w Krakowie, kontynuując ją nieprzerwanie w trakcie aplikacji adwokackiej, do momentu wpisu na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.  

 

W trakcie wieloletniej praktyki zawodowej, zdobył wszechstronne i bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, pojednawczych, negocjacji handlowych, sporządzania pism procesowych, środków zaskarżenia, w sprawach z zakresu, prawa karnego, cywilnego, administracyjnego, jak również w zakresie sporządzania umów cywilno-prawnych.

 

Standardem w wykonywanej pracy jest rzetelność, terminowość oraz merytoryczne podejście do przedstawionego problemu, jak również indywidualne podejście do każdego klienta w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa prawnego.

 

Dzięki zaangażowaniu i konsekwentnemu dążeniu do obranego celu skutecznie reprezentuje swych mocodawców w postępowaniach karnych, cywilnych i  administracyjnych.

 

Adwokat Bartosz Dragon włada biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.